Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Nowy poziom domowej rozrywki z Philips Hue Play HDMI Sync Box

12.03.2020

Nowy poziom domowej rozrywki z Philips Hue Play HDMI Sync Box

Signify (poprzednio Philips Lighting) proponuje nowe urządzenie Philips Hue Play HDMI Sync Box. Oferuje ono prosty sposób synchronizowania lamp Philips Hue z telewizorem w celu zapewnienia dodatkowych wrażeń.

Kolorowe lampy Philips Hue ożywią eksplozje, dodadzą magii do ulubionych baśni i zsynchronizują światło z muzyką za sprawą nowego urządzenia Philips Hue Play HDMI Sync Box. Po połączeniu produktu, wystarczy otworzyć dedykowaną aplikację mobilną Philips Hue Sync, aby dodać to urządzenie do swojego ekosystemu Hue. Można personalizować ustawienia z poziomu aplikacji, aby ożywić swoje lampy Philips Hue i dopasować je do odtwarzanego filmu, gry lub muzyki. Dzięki możliwości podłączenia nawet dziesięciu kolorowych lamp Philips Hue, Sync Box zmieni salon w salę kinową.

Światło od dawna wykorzystuje się w celu nadania nowego wymiaru rozrywki na koncertach i w kinie. Dotychczas trudno było odtworzyć ten sam efekt w domu. Teraz można jednak cieszyć się podobnymi wrażeniami na własnej, wygodnej kanapie. Lampy Philips Hue będą synchronizowane z treścią odtwarzaną przez urządzenia HDMI, tworząc interaktywne doświadczenie w całym pokoju. Philips Hue Play HDMI Play Sync Box automatycznie przełącza się między czterema różnymi kanałami HDMI, w zależności od tego, który jest akurat używany. Żadnych opóźnień i zacięć – wystarczy podłączyć urządzenie i cieszyć się rozrywką.

Philips Hue Play HDMI Sync Box ma własną dedykowaną aplikację, która pozwala łatwo i szybko sterować oświetleniem. Za pomocą aplikacji dostroimy jasność, a także szybkość i intensywność efektów świetlnych. Można dodatkowo zautomatyzować urządzenie poprzez skonfigurowanie ustawień domyślnych, żeby jeszcze łatwiej było używać go na co dzień, w połączeniu z systemem rozrywkowym. Ponadto można użyć dowolnego pilota telewizyjnego na podczerwień (standardowego lub uniwersalnego) do sterowania Philips Hue Play HDMI Sync Box, na przykład do włączania i wyłączania go oraz przełączania wejść HDMI. Można też poprosić Amazon Alexa, Google Assistant lub Apple Siri o włączenie urządzenia Philips Hue HDMI Sync Box, aby zacząć synchronizować inteligentne lampy Philips Hue ze swoim telewizorem. Urządzenie Philips Hue HDMI Sync Box jest dostępne w Polsce w cenie 1149 zł.

źródło: Signify
czytane: 1807

dominteligentny domPhilipssmart homesmarthomeświatło

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top