Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Opaska Hykker SmartyFit 3 w Biedronce

21.09.2018

Opaska Hykker SmartyFit 3 w Biedronce

Mierzy kroki, monitoruje sen, liczy spalone kalorie – w najbliższy poniedziałek 24 września do oferty Biedronki trafi nowa generacja popularnej, inteligentnej opaski dla aktywnych – SmartyFit 3 marki Hykker. Produkt dostępny będzie w cenie 49,99 zł.

SmartyFit 3 to inteligentna opaska zaprojektowana z myślą o aktywnych osobach, zaczynających przygodę ze sportem lub po prostu oczekujących podstawowych opcji smartwatcha w rozsądnej cenie. Jak wygląda i co potrafi nowe urządzenie marki Hykker?

SmartyFit 3 ma smukłą, okrągłą kopertę, a jej sercem jest dotykowy wyświetlacz OLED, czytelny również w słońcu. Opaska standardowo prezentuje datę, godzinę, poziom naładowania baterii oraz pomiary spośród wielu trybów do wyboru. Wyświetlacz aktywuje się po dotknięciu, a wygodę jego nieustającego noszenia zapewnia elastyczny i lekki silikonowy pasek. Ponadto gadżet jest nowoczesny, utrzymany w kolorze głębokiej czerni, dzięki czemu pasuje nie tylko do sportowych stylizacji. Warto też dodać, że opaska ma budowę modułową, tzn. że jej bazę można dowolnie odczepiać od paska i nosić osobno – w kieszeni albo przyczepioną do plecaka lub smyczy za pomocą dołączonej do zestawu zawieszki.

SmartyFit 3 mierzy liczbę przebytych kroków, pokonany dystans, spalone kalorie oraz nadzoruje sen. Do tego ma funkcję zegarka z datownikiem, alarm/budzik i powiadomienia wibracyjne, które można dowolnie ustawić zgodnie ze swoimi potrzebami. SmartyFit 3 ma również funkcje powiadamiania o przyjściu połączenia telefonicznego i wiadomości sms oraz bezprzewodowego wyzwalania migawki aparatu w smartfonie, która umożliwia zdalne wykonywanie zdjęć.

Wszystkie funkcje wspiera dedykowana aplikacja, kompatybilna z systemem Android (do pobrania z Google PlayStore), dzięki której opaskę można zsynchronizować ze smartfonem. Z kolei za bezprzewodową łączność SmartyFit 3 z telefonem odpowiada energooszczędny moduł Bluetooth 4.0. Opaska SmartyFit 3 jest wyposażona w akumulator Li-ion zapewniający czas czuwania urządzenia do 10 dni.

Opaska inteligentna SmartyFit 3 marki Hykker w cenie 49,99 zł dostępna będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od poniedziałku 24 września do 7 października br. lub do wyczerpania zapasów.

źródło: Hykker
czytane: 5439

biedronkaHykkerinteligentny zegarekopaskasmartbandsmartwatchz biedronkizegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top