Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Opaska inteligentna Hykker SmartyFit – od poniedziałku ponownie w Biedronce!

10.02.2017

Opaska inteligentna Hykker SmartyFit – od poniedziałku ponownie w Biedronce!

Od 13 lutego br. w sklepach sieci Biedronka ponownie pojawi się opaska inteligentna SmartyFit. Cena urządzenia to 59,90 zł.

SmartyFit to obowiązkowy element wyposażenia każdego zapalonego biegacza… i nie tylko! Głównym zadaniem opaski jest rejestrowanie codziennej aktywności wszelkiego rodzaju – ruchów, ale także komunikacji i rozrywki. Ten gadżet pozwoli na liczenie kroków oraz mierzenie przebytego dystansu, a przy okazji dokładnie określi, ile kalorii udało się w tym czasie spalić.

Już wiadomo dlaczego fit. Ale dlaczego inteligentna? Spieszymy z wyjaśnieniem. Dedykowana aplikacja pozwala na synchronizację ze smartfonem mającym system Android 4.3 lub nowszy. Funkcja wyzwalania kamery telefonu umożliwia zdalne wykonywanie zdjęć. Gadżet posiada również możliwość monitorowania czasu snu oraz ustawienia przypomnień alarmu. Dodatkowo pełni funkcję zegarka z możliwością wyświetlenia daty.

SmartyFit ma specjalnie opracowany, wygodny w użytkowaniu pasek z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Dodatkowo można wybrać z gamy czterech modnych kolorów i dopasować gadżet do swojego charakteru. Hykker SmartyFit ma czytelny wyświetlacz OLED oraz wydajny akumulator, dzięki któremu czas czuwania opaski zwiększa się nawet do 7 dni.

źródło: Hykker
czytane: 3047

biedronkaFitnessfittrackeropaskasmartbandsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top