Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Opaska MiVia Essential 350 debiutuje w Polsce

02.02.2017

Opaska MiVia Essential 350 debiutuje w Polsce

MiTAC Europe, właściciel debiutującej na rynku marki MiVia, zaprezentował pierwszą w swojej ofercie opaskę fitness z wbudowanym sensorem EKG. MiVia Essential 350 umożliwia m.in. pomiar pracy serca, analizę fizycznego wieku metabolicznego organizmu, trening oddechu jak również całodobowe monitorowanie aktywności fizycznej.

MiVia Essential 350 to pierwsza na rynku opaska fitness z wbudowanym czujnikiem EKG i technologią EMD, opracowaną przez NASA w celu m.in. przewidywania nawet najdrobniejszych zmian ruchu ziemi. Dzięki takiemu rozwiązaniu jej użytkownicy, za pomocą krótkiego (2-10 sek.) pomiaru EKG, mogą uzyskać dane na temat pracy serca, dużo dokładniejsze niż ma to miejsce w sensorach optycznych.

essentail350_feature_05_en

Opaska dzięki funkcji „Indeks Witalności” pozwala również uzyskać pełną analizę fizycznego wieku metabolicznego ciała (ANS), zmierzyć poziom energii oraz stresu. W celu uzyskania wyniku wystarczy przyłożyć palec do czujnika EKG na czas od 30 sekund do 2 minut.

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do poprawienia jakości zdrowia jest właściwe oddychanie. MiVia Essential 350 oferuje funkcję treningu oddechu, przydatną w trakcie ćwiczeń, w których ten aspekt jest szczególnie istotny. Oprogramowanie MiVia Essential, pozwala skorzystać z trzech poziomów treningu oddechu, opartych na wskaźniku ANS. Trening jest niezwykle prosty w wykonaniu – wystarczy podążać za wskazówkami na ekranie, a aplikacja poinformuje, czy ćwiczenia są wykonywane prawidłowo. Dzięki temu zwiększymy poziom energii, zredukujemy stres i poprawimy jakość snu.

Essential350_img_300x300MiVia Essential 350 działa także jako monitor aktywności, co jest niezwykle istotne dla osób chcących poprawić formę. Monitor pozwoli poznać własne nawyki i pomoże wpłynąć na ich poprawę. Do najważniejszych z nich należy codzienne pokonanie 10 tys. kroków oraz 8 godzinny sen. Opaska liczy kroki i rejestruje minuty ruchu. Jeśli poziom aktywności jest zbyt mały, wysyła sygnał, że czas się ruszyć. MiVia Essential 350 śledzi postępy przez całą dobę, również w czasie snu, zbierając dane na temat tego, jak często dochodziło do przebudzeń i kiedy sen był najgłębszy.

MiVia Essential 350 oferuje opcjonalną funkcję łączności telefonicznej – pozwala otrzymywać powiadomienia i komunikaty o połączeniach przychodzących czy wiadomościach SMS. Opaska jest kompatybilna z takimi aplikacjami, jak: WhatsApp, Facebook Messenger, Skype i Twitter. Dużą zaletą MiVia Essential 350 jest możliwość ładowania przy użyciu dołączonego do zestawu kabla USB z magnetyczną końcówką, dzięki któremu można szybko naładować opaskę. MiVia Essential 350 jest dostępna na polskim rynku od początku stycznia bieżącego roku w dwóch kolorach – czarnym i purpurowym. Proponowana cena detaliczna opaski wynosi 449 zł. W ofercie producenta pojawią się również dodatkowe paski w różnych rozmiarach.

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • Wymiary: 46 x 21.5 x 11,3 mm
 • Monitor serca: czujnik EKG
 • Klasa wodoszczelności: IPX7
 • Czas ładowania: 1,5 godziny
 • Waga: 25g
 • Alarm wibracyjny: tak
 • Pamięć: do 7 dni pełnej aktywności
 • Dane, minuta po minucie: pełna analiza całodzienna
 • Rozmiar wyświetlacza: 0.48″
 • Najnowszy Bluetooth (4.0) – do 5 dni z włączonymi powiadomieniami
 • Ładowanie w 1,5 godziny

essentail350_app_feature_Obj01_en.jpg

źródło: MiVia
czytane: 3082

Fitnessopaskapulsometrsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top