Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Słuchawki Hykker Soul Sound w Biedronce

05.04.2018

Słuchawki Hykker Soul Sound w Biedronce

Od 6 kwietnia asortyment sklepów Biedronka wzbogacą słuchawki przewodowe Hykker Soul Sound. Urządzenie będzie dostępne w cenie 22,99 zł.

Słuchawki nauszne Hykker Soul Sound mają pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 KHz, dzięki czemu nadają się nie tylko do słuchania muzyki, lecz też do oglądania filmów i wirtualnych gier. Atutem słuchawek jest nowoczesny styl i modna kolorystyka (produkt dostępny jest w pięciu kolorach: żółtym, bordowym, turkusowym, białym i czarnym). Sprzęt cechuje też wygodna i praktyczna konstrukcja. Słuchawki wyposażone są w odłączany przewód o długości 155 cm, zakończony złączem minijack 3,5 mm, a same nauszniki są wykończone miękkimi poduszkami. Regulowany pałąk z możliwością regulacji długości pozwala na swobodną zmianę rozmiaru i dopasowanie wielkości słuchawek do indywidualnych potrzeb. Pałąk można też składać, co bardzo ułatwia przechowywanie i transport produktu.

Słuchawki Hykker Soul Sound będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 6 do 19 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

źródło: Hykker
czytane: 4871

biedronkaHykkersłuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top