Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Słuchawki MrSpeakers AEON – bezkompromisowa jakość dźwięku

24.05.2017

Słuchawki MrSpeakers AEON – bezkompromisowa jakość dźwięku

Zaspokojenie wielu odmiennych potrzeb jak i zróżnicowane możliwości finansowe to cel jaki od zakończenia produkcji modeli słuchawek Alpha i Mad Dog przyświecał przy tworzeniu autorskiej serii słuchawek, producentowi MrSpeakers.

Pierwsze wysiłki MrSpeakers w tym kierunku to słuchawki z linii ETHER i ETHER Flow, które łącznie wygrały ponad 20 nagród za wydajność i design. Ostatnio zaprojektowany zestaw słuchawkowy – MrSpeakers AEON, zawiera całą technologię słuchawek ETHER Flow w kompaktowej, wygodnej i ekonomicznie zaprojektowanej obudowie, zapewniając najlepszą jakość dźwięku ETHER Flow w znacznie przystępniejszej cenie. Podobnie jak poprzednie modele, słuchawki są zaprojektowane i wytwarzane w San Diego w Kalifornii.

W nowym modelu AEON zaimplementowano technologię V-Planar oraz TrueFlow znaną już z topowych modeli producenta serii Ether oraz Ether Flow. Pomimo uproszczonej formy słuchawki genialnie oddają 90% tego co potrafią flagowce. Model AEON ze względu na konstrukcję, nawiązuje bardziej do modelu Ether C Flow. Słuchawki są jednak jeszcze lżejsze a muszle mają owalny kształt. Wtyki pozostawiono identyczne jak w pozostałych modelach.

Słuchawki marki MrSpeakers AEON oferują dźwięk klasy A z odpowiednią szybkością, dynamiką i prezentacją zachowując neutralność i balans tonalny. Oznacza to, że dobrze sprawdzają się we wszystkimi formach muzycznych. Są wręcz rekomendowane dla słuchaczy, którzy preferują realistyczną prezentację z ogromną trójwymiarową sceną.

MrSpeakers AEON są też wystarczająco wydajne, aby używać z przenośnymi jednostkami zachowując jednocześnie dynamikę spotykaną głównie w słuchawkach typu IEM, często dwukrotnie droższych.

Po nowych MrSpeaker AEON można spodziewać się wiele, o czym świadczą chociażby pierwsze recenzje zagraniczne. Biorąc pod uwagę, że nowy model oferuje 90% możliwości swoich braci i kosztuje 50% ceny – AEON mogą okazać się prawdziwą okazją rynkową.

Słuchawki MrSpeakers AEON można będzie kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce. W Polsce cenę ustalono na 4000zł brutto.

W wybranych sklepach audio, można już teraz nabyć te słuchawki w ramach przedsprzedaży z 20% rabatem. Spodziewana dostępność na rynku polskim to koniec czerwca 2017 roku.

CECHY

Słuchawki AEON od MrSpeakers zawierają:

– Całkowicie nowy, planarny przetwornik magnetyczny z technologiami V-Planar i Trueflow

– Pałąk NiTinol z ‘metalu pamięciowego’ o konstrukcji hing-free

– Pałąk wykończony barwioną skórą

– Nowy dummer 1/4″ oraz kabel w oplocie materiałowym z podwójnymi końcówkami 3.5 mm

SPECYFIKACJA

– Pasmo przenoszenia: (przepraszamy, ale ta specyfikacja jest nadużywana do poziomu absurdu, więc jej nie publikujemy)

– Skuteczność: 97 dB/mW

– Waga: 340 gramów (bez kabla)

– Kabel: z podwójnym połączeniem

źródło:
czytane: 2481

słuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top