Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » SmartView – tablety nowej marki mPTech już w sprzedaży

27.03.2018

SmartView – tablety nowej marki mPTech już w sprzedaży

W ostatnich dniach do sprzedaży trafiły dwa tablety nowej marki SmartView. Odpowiada za nie firma mPTech lepiej znana z marek myPhone i Hammer.

Produkty z rodziny SmartView po raz pierwszy zostały zaprezentowane podczas targów MWC 2018 w Barcelonie. Modele tabletów 7 3G i 9,6 3G wspiera czysty, bezpieczny i certyfikowany przez Google system Android 7.0 Nougat.

SmartView 7 3G to poręczny tablet z 7-calowym ekranem (TFT, rozdzielczość 1024×600 px). Z tego względu może być wykorzystany jako nawigacja samochodowa lub wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające także nawiązywanie połączeń telefonicznych czy słuchanie muzyki. Tablet jest na tyle lekki i mały, że bez żadnych problemów zmieści się do torebki czy plecaka. Wyposażony jest w GPS, DualSIM, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz modem 3G zapewniający dostęp do internetu i aplikacji. Urządzenie wykorzystuje czterordzeniowy procesor oraz 1-gigabajtową pamięć operacyjną RAM. Użytkownik ma możliwość przechowywania danych na dysku flash o pojemności 8 GB, który można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD. Za zasilanie urządzenia odpowiada akumulator 2400 mAh. Tablet 7 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 249 zł.

SmartView 9,6 3G to tablet z wyświetlaczem 9,6 cala (1280×800 px) In-Plane Switching. Urządzenie ma metalową obudowę. Jej wnętrze skrywa czterordzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM. Ten model również jest wyposażony w 3G dające dostęp do intetnetu, skrzynki e-mail i aplikacji. Do dyspozycji użytkowników na dysku flash jest 16 GB pamięci, które można zwiększyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD. Tablet jest wyposażony w Dual SIM, GPS, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz głośnik 1W. Zasilanie zapewnia bateria 5000 mAh. Tablet 9,6 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 399 zł.

Oba tablety SmartView: 7 3G i 9,6 3G mają funkcję Express Charging, dzięki czemu wystarczy zaledwie kilkanaście minut ładowania akumulatora, aby sprzęt działał nawet do kilku godzin. Tablety mogą też służyć jako power bank, co jest dodatkową zaletą. W zestawie załączone są również słuchawki. Kategoria SmartView będzie rozszerzana o inne urządzenia zapewniające rozrywkę, komunikację i ułatwienie codziennych zajęć. W przyszłości portfolio SmartView ma wzbogacić 8-calowy tablet z szybkim internetem LTE.

źródło: mPTech
czytane: 3314

mPTechmyPhonetablet

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top