Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Smartwatch Chrono 4 oraz gogle VR Glasses 3D marki Hykker w Biedronce

22.11.2018

Smartwatch Chrono 4 oraz gogle VR Glasses 3D marki Hykker w Biedronce

Od czwartku 22 listopada w Biedronce dostępne są dwa produktyHykker – zegarek Chrono 4 oraz gogle VR Glasses 3D.

Hykker Chrono 4 to najnowsza generacja multifunkcyjnego zegarka na rękę z rodziny Chrono. Ma dotykowy wyświetlacz LCD o rozmiarze 1,22″ i łączy w sobie elegancki wygląd ze sportowym zacięciem. Chrono 4 służy nie tylko do monitorowania aktywności fizycznej (liczenie kroków, spalonych kalorii i przebytego dystansu), lecz też do wyświetlania najważniejszych powiadomień wprost na nadgarstku. To jednak tylko podstawowa funkcja Chrono 4 – ponieważ pozwala on na przeprowadzanie rozmów po sparowaniu z telefonem z Androidem (transmisja 2G) oraz na wysyłanie SMSów. Wszystko dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz slotowi na kartę microSIM. Zegarek jest wyposażony również w aparat fotograficzny VGA, a pamięć zegarka można zwiększyć za pomocą karty microSD do 32 GB (do nabycia osobno), dzięki temu, że ma on czytnik kart. Zasilanie powierzono wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 280 mAh (czas działania w stanie czuwania wynosi nawet do 72h). Obsługa smartwatcha jest prosta dzięki graficznemu interfejsowi, opartemu przede wszystkim na czytelnych ikonach. Wraz z urządzeniem dostępna jest specjalna aplikacja, którą w łatwy sposób można pobrać po zeskanowaniu QR-kodu z opakowania. Chrono 4 oferuje użytkownikowi inne dodatkowe opcje m.in.: wyświetlanie daty i godziny oraz kalendarz, co pozwoli ograniczyć liczbę noszonych przy sobie gadżetów, zaoszczędzić miejsce i pieniądze. Smartwatch Chrono 4 dostępny będzie w dwóch modnych kolorach: szaro-czarnym i czerwono-czarnym.

 

Kolejnym produktem jest VR Glasses 3D, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości, które pracują w połączeniu ze smartfonami o przekątnych ekranu od 4 do 5,5 cala i wyposażonymi w żyroskop. Dzięki nim bez opuszczania własnego pokoju, można oglądać trójwymiarowe filmy i zdjęcia, cieszyć się przestrzennym światem gier, a także wirtualnie zwiedzać muzea lub wędrować po najdalszych zakątkach świata. Gogle mają płynną funkcję regulowania soczewek, dzięki czemu w prosty i intuicyjny sposób można poprawić ostrość wyświetlanego obrazu i dopasować go do indywidualnych preferencji. VR Glasses 3D mają także trzy otwory wentylacyjne zapewniające komfort użytkowania nawet podczas dłuższego czasu rozrywki. Swobodę zapewniają także: regulowany pasek mocujący oraz pilot do sterowania łączący się ze smartfonem za pomocą Bluetooth, który pozwala mieć kontrolę nad wirtualną akcją. Gogle VR Glasses 3D dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym.

Urządzenia Hykker: smartwatch Chrono 4 (99 zł) oraz gogle VR Glasses 3D (34,99 zł), są dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 22 listopada do 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

źródło: Hykker
czytane: 3416

biedronkagoglegogle VRHykkerinteligentny zegareksmartwatchVRzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top