Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Soul 2 i Soul 2 Wireless: Nowe słuchawki Kruger&Matz

08.12.2016

Soul 2 i Soul 2 Wireless: Nowe słuchawki Kruger&Matz

Kruger&Matz wprowadził do portfolio nowe słuchawki w dwóch wersjach – Soul 2 i Soul 2 Wireless. Kruger&Matz zapewnia, że „doskonała jakość dźwięku, składana konstrukcja, staranne wykonanie oraz wykorzystanie technologii apt-X w wersji bezprzewodowej sprawiają, że słuchawki przyciągają uwagę zarówno funkcjonalnością, jak i designem”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dla osób preferujących słuchawki w klasycznym wydaniu, Kruger&Matz przygotował przewodowe słuchawki Soul 2. Natomiast ci, którzy cenią swobodę i brak plączących się kabli, mogą wybrać ich bezprzewodową wersję. W obydwu przypadkach odpowiednio zestrojone 40 mm głośniki pracują w częstotliwości 30-16000 Hz zapewniając czyste brzmienie z wyrazistymi basami.

W modelu Kruger&Matz Soul 2 Wireless zastosowano Bluetooth z technologią apt-X, dzięki czemu utwory przesyłane np. ze smartfona nie tracą na jakości – zachowują pełną szerokość pasma i oryginalne brzmienie. To, na co warto zwrócić uwagę, to poprawa jakości sterowania muzyką. W Kruger&Matz Soul 2 Wireless kilka klawiszy zostało zastąpionych dotykowym panelem umieszczonym w prawym nauszniku. Dzięki temu za pomocą jednego ruchu palcem można zmieniać piosenki oraz regulować głośność. Kruger&Matz Soul 2 Wireless mają również wbudowany mikrofon oraz przycisk umożliwiający zarządzanie połączeniami.

Słuchawki Kruger&Matz z serii Soul 2, to – według producenta – produkt lifestylowy. Klienci do wyboru mają dwa warianty kolorystyczne (biały i czarny) obudowy wykonanej z matowego tworzywa. Dla zapewnienia wygody użytkownika, zarówno nauszniki, jak też wewnętrzna strona pałąka pokryte zostały miękką eko-skórą. Słuchawki mają wytrzymałą, składaną konstrukcję, co w połączeniu z dołączonym do zestawu mocnym etui gwarantuje bezpieczne przechowywanie i transport słuchawek.

Słuchawki Soul 2 dostępne są w cenie: Kruger&Matz Soul 2 – 249 zł, Kruger&Matz Soul 2 Wireless – 399 zł.

źródło: Kruger&Matz
czytane: 3207

audioBluetoothdźwiękKruger&Matzmuzykasłuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top