Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Sportowa kamera Yi Action 4K dostępna w Polsce

20.09.2016

Sportowa kamera Yi Action 4K dostępna w Polsce

Yi Action 4K jest dostępna w Polsce dzięki firmie JTBS, która jest oficjalnym dystrybutorem Xiaoyi w Polsce.

Yi Action 4K ma dobre parametry, które pozwalają na wykonywanie m.in. time-lapsów czyli filmu poklatkowego, który umożliwia zobaczenie nam procesów zbyt powolnych dla ludzkiego oka, np. obserwowania przemijającego zachodu słońca czy rozkwitu roślin. Dzięki temu to, co działo się przez kilka godzin, można zobaczyć w kilkanaście minut czy sekund. Co ważne, kamera wyposażona jest w stabilizację obrazu dzięki czemu obraz na wykonywanych przez nas filmach jest nieporuszony.

Dzięki użyciu matrycy 28nm, YI Action 4K oferuje dobre parametry zachowując kompaktowy rozmiar kamery sportowej. Waży ona 95 gram, a jej obudowa jest odporna na uderzenia. 7 warstw soczewek w obiektywie w połączeniu z przysłoną F2.8 sprawia, że obraz jest dobrze doświetlony i ostry. Dzięki użyciu dobrych materiałów oraz precyzyjnemu wykonaniu, kamera jest gotowa na wszystko. YI Action 4K jest wyposażona w ekran, aby obsługa była jeszcze bardziej wygodna. Za sprawą Gorilla Glass nie będziemy musieli stresować się o przypadkowe zarysowania ekranu w codziennym użytkowaniu. Wyświetlacz 16:9 ma widoczność 160 stopni oraz rozdzielczość 640×260 pikseli.

yi action 4k

W najnowszym produkcie Xiaoyi znalazł się akumulator o pojemności 1400 mAh, dzięki któremu kamera będzie umożliwiała nagrywanie w 4K/30fps do dwóch godzin. W stanie czuwania będzie działała do ośmiu godzin. Kamera sportowa firmy Xiaoyi oferuje również szybkie pobieranie zdjęć na telefon, a także ich edycję i udostępnianie. Prędkość pobierania to 30 Mbps, co sprawia, że zyskamy dużo więcej czasu na edycję fotek i dzielenie się nimi ze znajomymi.

Kamera sportowa Yi Action 4K dostępna jest u wyłącznego dystrybutora Xiaoyi w Polsce, firmy JBTS Sp. z o.o. S.K. w sugerowanej cenie 1249 zł.

yi action 4k-2

źródło: Whitemagick
czytane: 2681

4KfilmGorilla GlasskamerasportwideoXiaoyi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top