Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Style 2 – nowy, elegancki smartwatch Kruger&Matz

23.10.2018

Style 2 – nowy, elegancki smartwatch Kruger&Matz

Kruger&Matz informuje o wprowadzeniu do oferty nowych modeli inteligentnych zegarków. W ofercie Kruger&Matz smart zegarki dostępne są w dwóch seriach – Classic oraz Style. I to właśnie w drugiej z nich pojawiły się dwa nowe, eleganckie urządzenia Style 2.

Smartwach Kruger&Matz Style 2 działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor MediaTek MTK2502C wspierany przez 128 MB pamięci flash oraz 64 MB RAM. Bluetooth 4.0 pozwala na szybkie sparowanie zegarka z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub iOS 7 oraz ich nowszymi wersjami.

Podstawowym zadaniem zegarka Kruger&Matz jest ułatwienie komunikacji. Funkcja synchronizacji ze smartfonem sprawia, że za pośrednictwem smartwatcha użytkownik może otrzymać powiadomienia z portali społecznościowych, a także wykonywać i odbierać połączenia oraz odczytywać wiadomości i odpowiadać na nie, używając gotowych szablonów. Przydatnym dodatkiem mogą okazać się także budzik, kalkulator i kalendarz. Wzorem pierwszej wersji, Style 2 także umożliwia zarządzanie zapisaną w telefonie muzyką oraz sterowanie aparatem.

Urządzenie daje ponadto możliwość pomiaru tętna oraz wyposażone zostało w krokomierz, który pozwoli na bieżąco monitorować ilość przebytych kroków, a także sprawdzić za pośrednictwem dedykowanej aplikacji przebyty dystans oraz liczbę spalonych kalorii. O braku aktywności i dłuższym bezruchu powiadomi użytkownika funkcja alertu bezczynności. Smartwatch Kruger&Matz Style 2 ma także opcję zapisu i analizy snu. Urządzenie wskazuje jego długość oraz płytkie i głębokie fazy. Wszystkie dane są zapisywane w formie statystyk, które można sprawdzić w dostępnej w sklepie Play i App Store dedykowanej aplikacji „Style”.

W ofercie marki dostępne są dwa warianty Style 2, które różnią się między sobą kolorem paska i koperty. Ekran dotykowy o przekątnej 1,3 cala (240×240 px) zamknięto w okrągłej kopercie, do której dołączono skórzany pasek. Zegarek napędza bateria o pojemności 200 mAh, a dodatkowo w zestawie klient otrzymuje stację ładującą z power bankiem 400 mAh, co zdecydowanie przedłuża aktywne korzystanie z pełnej funkcjonalności smartwacha. Produkt dostępny jest w cenie 299 zł.

źródło: Kruger&Matz
czytane: 3471

inteligentny zegarekKruger&Matzsmartwatchzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top