Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Tani projektor multimedialny Hykker LED Vision 180 w Biedronce

10.09.2018

Tani projektor multimedialny Hykker LED Vision 180 w Biedronce

Hykker wprowadza do sprzedaży w Biedronkach nowy, budżetowy projektor multimedialny – LED Vision 180. Urządzenie będzie dostępne od 13 września w cenie 299 zł.

Projektor multimedialny marki Hykker jest ciekawą alternatywą dla telewizora o niewielkiej przekątnej. Sprawdzi się podczas rodzinnego seansu filmowego czy spotkania w gronie znajomych. Za praktyczny uznają go również te osoby, które potrzebują sprawdzonego urządzenia w celach służbowych, do: prezentacji, szkoleń i wystąpień.

Hykker LED Vision 180 jest wyposażony w lampę LED, dzięki której urządzenie jest bardziej wydajne i trwałe niż rozwiązania z tradycyjną lampą (jasność: 1800 lum/220 lux). Pozwala na wyświetlanie wyraźnego obrazu o kontraście 1800:1, a obraz może być wyświetlany w przekątnej sięgającej od 28 do 180 cali. Projektor daje obraz o rozdzielczości 800×480 px i ma wbudowany 5-watowy głośnik. W efekcie dodatkowe, zewnętrzne głośniki mogą okazać się zbędne, co jest kolejną zaletą urządzenia. Funkcjonalność projektora zwiększają: kompatybilność ze wszystkimi popularnymi urządzeniami na rynku oraz liczne wejścia takie jak: HDMI, AV, VGA, USBx2. Z tego względu z projektorem zintegrujemy zarówno nowsze jak i starsze urządzenia: telewizory, kamery i laptopy. Dzięki portowi USB możemy podłączyć pamięć zewnętrzną i odtwarzać filmy oraz zdjęcia bezpośrednio z pen drive’a. Współpracę z projektorem i zdalne sterowanie jego funkcjami ułatwia dołączony do urządzenia pilot.

źródło: Hykker
czytane: 3181

biedronkaHykkerLEDprojektorz biedronki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top