Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » TCL Family Watch debiutuje w Polsce

17.09.2018

TCL Family Watch debiutuje w Polsce

TCL Communication w ścisłej, wyłącznej współpracy z Orange Polska wprowadza na polski rynek zegarek TCL Family Watch, który jest zarazem smartwatchem i telefonem komórkowym dla najmłodszych.

To niewielkie urządzenie pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych i przesyłanie wiadomości głosowych do wcześniej zdefiniowanych kontaktów. Dodatkowo rodzic ma możliwość lokalizacji swojej pociechy.

Prosta w obsłudze aplikacja pozwala również ustalić przestrzeń, na której dziecko powinno przebywać i w razie jej opuszczenia natychmiast powiadamia opiekuna. Smartwatch pracuje na jednym ładowaniu dwa dni. Certyfikacja IP67 zapewnia o pełnym zabezpieczeniu przed pyłem, a także zanurzaniu urządzenia w wodzie do głębokości 1 metra.

Oprócz funkcji czysto komunikacyjnej, TCL Family Watch pozwala rodzicom również trzymać pieczę nad ich pociechami na odległość. Korzystając z prostej w obsłudze aplikacji, opiekun ma możliwość na żywo kontrolować położenie urządzenia. Dodatkowo dostępna jest opcja powiadomień przy opuszczeniu bezpiecznej strefy. Lokalizacja jest szybka i precyzyjna za sprawą aż czterech modułów – GPS, LBS, WiFi oraz AGPS. Co najważniejsze dostępna nawet, kiedy dziecko przebywa w budynku. Aplikacja dla rodziców dostępna jest w sklepach Apple Appstore i Google Play.

Obsługę zegarka umożliwia ekran dotykowy połączony z przyjaznym interfejsem użytkownika. Dodatkowo na brzegach zegarka znalazły się fizyczne przyciski, służące do obsługi najważniejszych funkcji. Urządzenie zostało skutecznie zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych takich, jak woda i kurz. Potwierdza to certyfikat IP67, który gwarantuje, że zegarek będzie działać nawet po półgodzinnej kąpieli na głębokości 1 metra, a także nie jest podatny na wnikanie pyłów.

TCL Family Watch to nie tylko zegarek. Jest on jednocześnie telefonem komórkowym, który pozwala na komunikację w postaci rozmów i wiadomości głosowych, a także wiadomości obrazkowych. Tryb szkolny pozwala opiekunowi na zdalne ograniczenie dostępu do wbudowanych funkcji rozrywkowych, a także wyłączenie powiadomień dźwiękowych. Warto zwrócić również uwagę na obecność przycisku S.O.S., naciśnięcie którego natychmiast wywołuje powiadomienie na urządzeniu rodzica. Gadżet skierowany do dziecka musi zdobyć jego sympatię, TCL Family Watch nie będzie miał z tym problemu, dzięki zestawowi zainstalowanych gier, a także możliwości zmiany kolorowych tapet, zdobiących ekran urządzenia.

TCL wprowadza Family Watch przy ścisłej współpracy z Orange Polska, co ma na celu zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, które jest priorytetem w przypadku urządzeń skierowanych do najmłodszych. Zegarek jest już dostępny w cennikach Orange, a także na stronach operatora:
www.orange.pl/lp/dziecko
www.orange.pl/sklep/TCL/TCL-Zegarek-GPS-dla-dziecka

źródło: TCL
czytane: 4817

inteligentny zegareksmartbandsmartwatchzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top