Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » techBite Flix TV Box z Androidem TV w ofercie mPTech

12.07.2018

techBite Flix TV Box z Androidem TV w ofercie mPTech

mPTech, polski producent urządzeń mobilnych znany z marek telefonów myPhone i HAMMER, wprowadza na rynek Flix TV Box nowej marki techBite – przystawkę do telewizora, która zmienia urządzenie w Smart TV. Produkt pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android TV 8.0.

Przystawka Flix TV Box debiutuje na rynku wraz z nową marką urządzeń mPTech o nazwie techBite, wyznaczając kierunek rozwoju całej spółki. Urządzenie znacząco rozszerza funkcjonalność każdego telewizora, monitora lub rzutnika. Pozwala m.in. korzystać z wielu aplikacji obsługujących filmy, muzykę i gry na dużym ekranie. W efekcie przystawka zapewnia dostęp do większości najważniejszych usług multimedialnych, w tym oczywiście do VOD, telewizji internetowej oraz do YouTube, Showmaxa, czy Spotify, Ipla i Tidal…, ale po kolei.

Przystawka Flix TV Box marki techBite to niewielkich rozmiarów pudełeczko utrzymane w kolorze głębokiej czerni. Flix TV Box obsługuje rozdzielczość 4K w 60 kl./s, a także obraz HDR, zapewniając żywe kolory. Przystawka ma też wbudowaną usługę MiraCast, przez co można strumieniowo przesyłać obrazy i filmy ze smartfona czy laptopa wprost na ekran telewizora i nie tylko. A wszystko to jednocześnie z surfowaniem po sieci czy rozmawianiem, bez przerywania transmisji i straty energii na telefonie. Przystawka wspiera standard DLNA, dzięki czemu można współdzielić i przesyłać wszelkie pliki multimedialne w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi, pomiędzy innymi urządzeniami. Poza tym w panelu znajdziemy też aplikacje, które pozwalają obsługiwać Apple AirPlay.

Funkcjonalność urządzenia zwiększają: port HDMI oraz Ethernet do bezpośredniego podłączenia Internetu. TV Box od techBite obsługuje także standardy Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n przy wykorzystaniu dwóch pasm – 2,4 i 5 GHz. Całość wspiera technologia MIMO polepszająca zasięg sieci Wi-Fi oraz wydajność. Przystawka Flix oferuje także dwa USB 2.0, pomocne w razie jednoczesnego korzystania z przenośnej pamięci i np. klawiatury, a także Bluetooth 4.0, umożliwiający podłączenie padów. Jest też 8 GB pamięci wewnętrznej na osobiste zdjęcia, filmy i inne pliki multimedialne oraz port na kartę microSD, dzięki któremu pamięć można rozbudować o dodatkowe 128 GB.

Sercem urządzenia jest układ S905X firmy Amlogic integrujący czterordzeniowy procesor ARM typu Cortex-A53 o taktowaniu 1,5 GHz, z procesorem graficznym Mali-450MP (750 MHz). wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Dodatkowym atutem przystawki jest sterowanie pilotem (w zestawie) oraz za pomocą poleceń głosowych (aktualnie w języku angielskim, w przypadku udostępnienia przez Google asystenta w języki polskim, również ten język będzie obsługiwany). Konfiguracja przystawki jest prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy zalogować się na koncie Google – wszystko niemal jak na smartfonie.

 

techBite Flix TV Box jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów Android, Windows i iOS. Aktualnie dostępny jest jedynie w sklepie internetowym mPTech w cenie 329 zł. Teraz przy zakupie przystawki Flix TV Box do opakowania dołączany jest voucher na 30-dniowy dostęp do Showmax bez dodatkowych opłat! Aby oglądać filmy i seriale wystarczy zarejestrować się na stronie www.showmax.com i podać udostępniony kod.

źródło: mPTech
czytane: 3026

Android TVmPTechmyPhonesmart TVtechBiteTVTV Box

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top