Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Wideorejestrator z nagrywaniem 60 fps – Mio prezentuje MIVue 812

09.12.2020

Wideorejestrator z nagrywaniem 60 fps – Mio prezentuje MIVue 812

Firma Mio zaprezentowała nowy wideorejestrator, który daje możliwość nagrywania w 60 fps, a a dodatek oferuje inteligentny tryb  parkingowy i poinformuje kierowcę o odcinkowym pomiarze prędkości. Mio MiVue 812 dostępny jest od grudnia w cenie 520 złotych. Przypominamy, że do końca grudnia trwa akcja Cashback na wybrane urządzenia Mio, w ramach której można uzyskać do 250 zł zwrotu.

Dzięki wysokiej  rozdzielczości rejestrator gwarantuje nieprzycinające się nagranie przy dynamicznej jeździe. Jest to istotne zwłaszcza, gdy nagrana trasa wyświetlana jest na monitorach i telewizorach o dużej przekątnej. Gdy wideorejestator nie ma zapewnionej gęstości minimum 30 klatek na sekundę niemal niemożliwe jest, by wyświetlany na dużych ekranach film był wyraźny, a szczegóły takie jak numery rejestracyjne pojazdu widoczne. Dlatego w modelu MiVue 812 zagwarantowano możliwość rejestracji w rozdzielczości 2K 1440 p, która jest dwukrotnie większa niż często stosowana w kamerach samochodowych rozdzielczość Full HD. Dodatkowo, aby mieć pewność, że nagranie nawet przy wysokiej jakości będzie płynne i wszystkie szczegóły będą widoczne, Mio MiVue 812 nagrywa z gęstością zapisu wynoszącą 60 klatek na sekundę.

Kolejną innowacyjną funkcją, która pomoże kierowcom zachować płynną jazdę jest innowacyjna funkcja informowania o odcinkowym pomiarze prędkości. Gdy podczas podróży kierowca napotka na odcinkowy pomiar prędkości Mio MiVue 812 pokaże dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się punktu pomiaru. Urządzenie dostarczy również informacji o obowiązujących na odcinkach ograniczeniach, a także poinformuje kierowcę o jego średniej prędkości na mierzonej trasie. W urządzeniu zastosowano wysokiej klasy optykę, w tym przysłonę f/1.8 w połączeniu z wysokiej jakości sensorem optycznym, zestawem szklanych soczewek oraz autorską technologią Mio Night Vision. Dzięki temu nawet przy szarówce, gwałtownej zmianie naświetlenia lub w nocy nagrany obraz jest prawidłowo naświetlony, zachowuje zoptymalizowany kontrast barw, a wszystkie szczegóły są doskonale widoczne.

Urządzenia posiada również szereg funkcji, które pomagają kierowcy podczas jazdy. Jedną z nich jest wbudowana i na bieżąco aktualizowaną baza fotoradarów. Pozwala to ostrzec kierowcę o zbliżającym się pomiarze prędkości na tyle wcześnie, by ten w razie potrzeby mógł bezpiecznie skorygować swoją prędkość – bez gwałtownego hamowania. Dodatkowo stałe aktualizacje bazy gwarantują, że kierowca zawsze będzie miał aktualna informację o tym, gdzie znajduje się fotoradar. Aby uczynić nagranie niepodważalnym dowodem kamera posiada wbudowany moduł GPS. Rejestruje on lokalizacje i prędkość jaką rozwinęło auto podczas nagrania. Kolejnym narzędziem, w które ,,uzbrojony” został Mio ten model jest trzyosiowy sensor przeciążeń. Gdy przydarzy się wypadek lub nagła zmiana kierunku ruchu, sensor natychmiast to zarejestruje i zabezpieczy dane przed skasowaniem.

źródło: Mio
czytane: 1121

cashbackMionagrywaniewideorejestrator

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top