Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Xiaomi Mi Band 3i – czy nowa opaska odniesie sukces?

21.11.2019

Xiaomi Mi Band 3i – czy nowa opaska odniesie sukces?

Opaski Xiaomi Mi Band – głównie za sprawą ceny – podbiły świat i stały się najczęściej wybieranym gadżetem tego typu. Dziś w Indiach zadebiutowała tańsza odmiana chińskiej opaski. Czy Xiaomi Mi Band 3i powtórzy sukces poprzedniczek?

To bardzo prawdopodobny scenariusz, bowiem wyceniono ją w Indiach na 1299 rupii, co daje 18 dolarów albo 70 złotych. Cena Mi Band 3i jest niższa od ceny Mi Band 4 – zatem i wyposażenie oraz możliwości opaski mogą być gorsze. Co oferuje nowa opaska? Przypomina wyglądem Mi Band 3, choć ma nieco inny pasek. Nowa opaska nie ma też pulsometru, ale pozostałe funkcje i wyposażenie są praktycznie takie same, jak w „Trójce”. Mamy zatem ekranik AMOLED o rozdzielczości 128×80 pikseli i przekątnej 0,78 cala, Bluetooth 4.2 czy akumulator zapewniający do 20 dni działania. Całość jest oczywiście wodoszczelna do 5 ATM, a paski można wymieniać.

Nie jestem jednak pewien, czy budżetowa opaska przyjmie się tak, jak „podstawowe” modele. Biorąc pod uwagę, że podobny Xiaomi Mi Band 3 można u nas kupić za 99 złotych, a Mi Band 3i po dodaniu naszego podatku kosztowałby ok. 87 złotych, zakup modelu bez pulsometru nie ma na razie sensu. Nie wiem jednak, czy model ten trafi w ogóle do Polski i czy będzie oferowany za cenę odpowiadającą „indyjskiej”…

źródło: Xiaomi
czytane: 1760

akcesoriaAndroidbateriabezprzewodowebiedronkaBluetoothChinyFitnessfittrackerinteligentny zegarekinternet rzeczy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top