Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Xiaomi Mi Drone Mini – niedrogi dron debiutuje w Polsce

16.11.2018

Xiaomi Mi Drone Mini – niedrogi dron debiutuje w Polsce

W Polsce zadebiutował oficjalnie nowy smartfon Xiaomi, Mi 8 Pro. Wraz z telefonem, na polskim rynku debiutuje nowy mini-dron od Xiaomi, Mi Drone Mini.

Więcej na temat smartfonu dowiecie się z serwisu mGSM.pl, warto jednak wspomnieć parę słów na temat drona. Mi Drone Mini to niewielki dron, który sprawdzi się nie tylko na otwartej przestrzeni, ale również może latać we wnętrzach – ma osłony śmigieł i niewielkie gabaryty. Dzięki baterii o pojemności 920 mAh potrafi utrzymać się w powietrzu do 10 minut na jednym ładowaniu.

Sterowanie Mi Drone Mini możliwe jest z poziomu smartfonu – należy pobrać dedykowaną aplikację producenta. Mi Drone Mini ma wbudowaną kamerę HD oraz 4 GB wbudowanej pamięci do zapisywania zdjęć i filmów. Ponadto, dzięki funkcji „Battle Gaming”, można toczyć wirtualne „pojedynki” z drugą osobą posiadającą takiego drona. Lot drona stabilizuje pięć wbudowanych czujników i czterordzeniowy procesor. Za sprawą prostego pilotażu, urządzenie dobrze nadaje się jako zabawka dla dzieci oraz do nauki latania dronem. Mi Drone Mini wyposażono w funkcję utrzymywania zadanej wysokości, lotu „zawsze naprzód” oraz łatwego startu i lądowania – za pomocą jednego przycisku. Urządzenie będzie dostępne w cenie 259 zł.

źródło: materiał własny
czytane: 3592

dronlataniexiaomizabawa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top