Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » YI M1 – kompaktowy bezlusterkowiec Xiaoyi trafi do Polski

23.09.2016

YI M1 – kompaktowy bezlusterkowiec Xiaoyi trafi do Polski

Osoby, które lubią robić zdjęcia, jednak nie przepadają za dużymi i ciężkimi lustrzankami mogą być zainteresowane nową propozycją firmy Xiaoyi, należącej do Xiaomi. Oferta marki YI powiększa się systematycznie. Wkrótce będziemy mogli zakupić kompaktowy aparat bezlusterkowy – YI M1.

Aparat oferowany przez Xiaoyi będzie można zakupić w dwóch wersjach: samo body lub body z obiektywami 42,5 mm F1.8 oraz 12-40 mm F3.5-5.6. Aparat kompatybilny jest także z innymi obiektywami za sprawą zastosowania gniazda MFT (Micro Four Thirds – M4/3).

YI M1 (3)

YI M1, za sprawą dotykowego wyświetlacza zapewnia wygodną obsługę, może też poszczycić się 20.16-megapikselową matrycą Sony IMX269. Aparat otrzymał specjalnie przygotowane oprogramowanie, które podpowie mniej doświadczonym jak powinien ustawić się model, aby zdjęcie było naprawdę ciekawe. Nagrywanie 4K (30 FPS) oraz bezpośrednie przesyłanie materiałów po Wi-Fi sprawi, że tworzenie i edytowanie, a także późniejsze udostępnianie na portalach społecznościowych naszych materiałów stanie się prostsze. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi YI M1 (waga – 280 g), będziemy mogli go zabrać wszędzie ze sobą i uwiecznić chwile w trybie manualnym jak i automatycznym.

YI M1 (2)

Bezlusterkowiec został zaprezentowany na światowych targach w Kolonii (Photokina). Spółka JTBS, wyłączny dystrybutor marki Xiaoyi, nie podał jeszcze oficjalnej ceny YI M1, powinno to nastąpić w ciągu miesiąca.

YI M1

źródło: Whitemagick
czytane: 3215

aparatfotografiaSonyXiaoyizdjęcia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top