Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci – smartwatch z GPS w Biedronce

19.12.2018

Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci – smartwatch z GPS w Biedronce

W sklepach Biedronka pojawił się Smartwatch z lokalizatorem GPS. Urządzenie w formie zegarka, pomoże rodzicom pozostać w kontakcie z dziećmi będzie oferowane w cenie 79,90 zł.

Nasze dzieci codziennie stawiają malutkie kroki w dorosłość. Szkoła, zajęcia sportowe, wieczorne spotkania pociech z rówieśnikami. Każdy rodzic z tyłu głowy rozmyśla, czy jego dziecko na pewno bezpiecznie przebywa w znanym im miejscu i nic mu nie zagraża. Smartwatch z lokalizatorem GPS to proste i funkcjonalne urządzenie wyposażone w nadajnik, który łączy się z aplikacją w telefonie rodzica i pozwala na ustalenie lokalizacji dziecka. Aby umożliwić rodzicowi jeszcze szerszą wiedzę o miejscu pobytu dziecka, aplikacja pozwala wyznaczać specjalne strefy. Gdy tylko dziecko opuszcza wyznaczony obszar, rodzic natychmiastowo otrzymuje powiadomienie. W każdej chwili dziecko może skontaktować się z rodzicami. Wystarczy, że naciśnie przycisk połączeń SOS, a zegarek automatycznie zainicjuje połączenie. Dodatkowo urządzenie umożliwia zaprogramowanie jeszcze dwóch numerów, aktywowanych klawiszami szybkiego wybierania. Produkt oferuje także kilka prostych, lecz przydatnych funkcji jak: krokomierz, datownik, zegarek. Użytkownikami smartwatcha będą dzieci – w urządzeniu zadbano o odpowiednie, dźwiękowe zabezpieczenie przed zgubieniem.

Pasek na nadgarstek został wykonany z elastycznego i wytrzymałego silikonu okalającego wyświetlacz OLED, który pozostaje czytelny nawet w słoneczne dni. Wbudowany akumulator pozwala na 2 dni nieprzerwanej pracy na pojedynczym naładowaniu. Na sklepowych półkach oferowane będą trzy warianty kolorystyczne produktu: czarny, turkusowy i różowy.

Smartwatch z lokalizatorem GPS otrzymał znak jednostki certyfikującej DEKRA, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Produkty znajdą się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce i będą dostępne od czwartku 20 grudnia do 2 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

źródło: Hykker
czytane: 3245

biedronkadzieciinteligentny zegarekopaskasmartbandsmartwatchz biedronkizegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top