Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » urządzenia » ZTE Spro 2: projektor z Androidem i hotspotem

15.12.2015

ZTE Spro 2: projektor z Androidem i hotspotem

Podczas tegorocznych targów IFA firma ZTE zaprezentowała dość ciekawy sprzęt: miniaturowy projektor Spro 2 z Androidem. Na premierę rynkową tego sprzętu musieliśmy trochę poczekać, ale i tak zostaliśmy wyróżnieni. Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym urządzenie jest dostępne.

ZTE Spro 2 to niewielki projektor, który umożliwia oglądanie filmów i prezentacji bez konieczności podłączania go do innych urządzeń za pomocą kabla, a nawet wyświetlanie treści bezpośrednio z Internetu bez pośrednictwa komputera, smartfona czy odtwarzacza DVD. W ten sposób możemy oglądać materiały wideo z jasnością 200 lumenów, w rozdzielczości HD, na ekranie o przekątnej do 120 cali w dowolnym miejscu, jeśli tylko dysponujemy dostępem do sieci. Kolejną zaletą ZTE Spro 2 jest jego mały rozmiar – 12,95 x 13,2 x 3,8 centymetrów oraz niewielka waga
– 526 gramów.

Projektor ma 16 GB pamięci flash, 2 GB RAM oraz czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 2,1 GHz działający w oparciu o system operacyjny Android 4.4 Kitkat. Ponadto, ZTE Spro 2 ma jeszcze 5-calowy kolorowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Dzięki temu urządzenie może obsłużyć większość aplikacji dostępnych w sklepie Google Play. ZTE Spro 2 wyposażony jest w moduły 3G i 4G LTE oraz łączność Wi-Fi i funkcję hot spotu. Spro 2 może zapewnić dostęp do Internetu poprzez sieć Wi-Fi dla 10 urządzeń jednocześnie. Bateria o pojemności 6300 mAh – przynajmniej na pewien czas – pozwala uniezależnić się od zewnętrznego zasilania.

Niestety, ZTE Spro 2 choć interesujący, jest dość drogi. W wolnej sprzedaży kosztuje niecałe 4 tys. zł, ale będzie również do nabycia z ofertami abonamentowymi w Orange – dzięki temu jego cena będzie niższa, choć zajdzie konieczność związania się na jakiś czas z pomarańczowym operatorem.

ZTE Spro 2 - 3

źródło: ZTE
czytane: 2507

AndroidpikoprojektorprojektorZTE

Poprzedni artykuł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top